Stem op St. Agatha in de Brabantse Dorpen Derby!
Het voetveer verbindt (ons weer)
Twee enthousiastelingen, waaronder “onze” Frank Jansen, hebben het voetveer “Zeldenrust”, dat van 1947 tot 1968 over de Maas voer tussen Sint Agatha en Middelaar, teruggevonden en restauratie ervan is bijna gereed.
Op 17 oktober 2015 vindt de feestelijke tewaterlating plaats.
De dorpsraad van Sint Agatha wil het voetveer graag weer terugbrengen in de vaart en daarmee letterlijk en figuurlijk verbindingen tot stand brengen. In letterlijke zin: het veer gaat dan weer varen tussen Sint Agatha en Middelaar. In figuurlijke zin wordt de geschiedenis van het voetveer opgehaald en opgetekend in een boek. Het doel is het voetveer in te zetten voor bijzondere gelegenheden, en vele activiteiten te gaan organiseren die betrekking hebben op (de geschiedenis van) het pontje.
Het voetveer staat in de finale van de Brabantse Dorpen Derby! U kunt helpen de hoofdprijs voor dit project binnen te halen door te stemmen op Sint Agatha.
Klik hier om naar de website te gaan en uw stem uit te brengen.